Akrostiş Şiirler

Akrostiş Şiirler

Akrostiş şiir (acrostic poem) sayfamıza hoşgeldiniz. Yukarıdan aşağıya sıralandığında şiirin her mısrasının ilk harfleriyle isim oluşturarak yazılan şiirlere akrostiş şiir (acrostic poem) denir. Akrostiş şiirlerin yazım zorluğu nedeniyle özellikle sevgilisine şiir hediye etmek isteyenlerin anlamsız şiirler yerine sitemizdeki isme özel yazılan akrostiş şiirleri kullanabilirler. Akrostiş şiirler ile sevgilinize isminin harfleriyle oluşturulmuş şiirlerden hediye edin. Admin Yakup Öztürk tarafından yazılan isme özel şiirler (Akrostiş Şiirler) bu sayfamızda toplanmıştır. Tüm akrostiş şiir çalışmalarımıza bu sayfamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca her akrostiş şiir sayfamız içerisinde Akrostiş Şiir Anasayfası başlığına tıklayarak tekrar bu sayfaya dönebilirsiniz.

Erkek İsimleri

ABC - Ç - DEFGHI - İJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ

Kız İsimleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞ - TUÜVYZ

Sevgililer İçin Akrostiş Şiir Örnekleri

Bu sayfamızı kullanarak akrostiş şiirlerimizin tamamına ulaşmanız mümkündür. Sitemizde yer alan akrostiş şiirlerin daha önce hiç bir ortam ve yayında yer almamış olduğunu özellikle belirtmek isterim. İsimlerin ilk harflerini kullanarak isimler sayfasına ulaşabilir ve oradan da ismin üzerine tıklayarak isme yazılan akrostiş şiiri okuyabilirsiniz. Adınızı listede bulamaz iseniz sitemizin herhangi bir sayfasındaki yorum bölümünden adınıza uygun bir akrostiş şiir talep edebilirsiniz. En kısa sürede isminize özel akrostiş şiir yazılarak yayınlanacaktır. Akrostiş şiirin sadeliği, içtenliği ve samimiyetini sevgilinizin ismiyle ona ulaştırmanın ayrıcalığını yaşamak istiyorsanız akrostiş şiirleri kullanabilirsiniz. Sitemizde yayınlanan ve tamamen orijinal olan akrostiş şiirlerin güzelliği sizi de etkileyecektir.

Akrostiş şiirlerimize http://askakrostissiirlerim.blogspot.com.tr/ adresinden devam ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimizin bilgisine sunarız.

 Son Yazılar FriendFeed

Sponsor

Kadınları Etkile

Mucize Yaratan Kürler

ciltbakimi

Hayatınızın Aşkını Buldunuz Mu?

Kategorilerim

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE