İhanet eden kadın hikayesi bölüm 8

Eşine yeteri kadar ilgi göstermeyen erkek, eşinin sadece maddi ihtiyaçlarını karşıladığı sürece aldatılmaya mahkumdur. Kadın ne kadar kaderine razı gibi görünse de ihaneti fark ettiğinde intikamı ihanetle olacaktır. İhanet eden kadınların ortak noktaları eşlerinin kendilerine yeterli ilgiyi göstermedikleridir. İhanet eden kadınlar arasında yapılan araştırmalar bu sonucu ortaya çıkmıştır.

İhanetin Pençesinde Bölüm 8

Ahmet gördüğü manzara karşısında irkildi. Ahmet’i fark ettiklerinde Aysel ve Orkun öylece kalakaldılar. Ahmet eliyle kapıyı göstererek Orkun derhal bu evi terk et diye bağırdı. Orkun, Mustafa’ya seslenerek malzemeleri topla ve dükkana getir dedikten sonra başı önünde, suç işlemiş ve yakalanmış çocuk gibi mahcup bir şekilde açık duran kapıdan çıktı. Aysel ise tüm suçluluk duygusunu bastırmaya çalışarak hızlı adımlarla yatak odasına çıktı. Kendi kendini sorguluyor, böyle bir şeyi yapmasına neden olan geçmişi aklından hızlıca geçirmeye devam ediyordu. Kendini toplamaya çalıştığı bir anda oğlu Furkan aklına geldi. Figen’i arayarak oğlunu sorduktan sonra müsaitse yanına gelmek istediğini iletti. Evet cevabını aldığında hemen ve hızlıca kıyafetlerini değiştirip Figen’in evine gitmek için evden çıkmaya hazırlandı. Bir yandan Ahmet ile karşılaşmamak için dua ediyor, diğer yanda Orkun’u düşünüyordu.

Figen kapıyı açtığında bir şeyler olduğunu anlamış, Aysel’in ağladığı belli olan gözlerinden bir cevaplar bulmaya çalışmıştı. Aysel başına gelenler ile ilgili bir şey söylemeden hemen mutfağa geçtiler. Figen neyin var canım diye sordu. Aysel, Ahmet ile kavga ettiklerini söyleyerek şu an konuşmak istemediğini belirtti. Figen müsaade isteyerek mutfaktan çıktı. Banyoya giderek Ahmet’i cep telefonundan arayıp Aysel’in kendisinde olduğunu, neden kavga ettiklerini sordu. Ahmet cevap vermedi. Sadece ben geliyorum oraya. Ben gelene kadar ne olursa olsun çıkmasına izin verme dedikten sonra Figen lafını keserek bizden haberi yok değil mi diye sordu. Ahmet, bu saatten sonra olsa ne olur olmasa ne olur, kapat telefonu dedikten sonra telefonu kapattı. Figen banyodan çıkmak için kapıyı açtığında karşısında Aysel’i gördü ve çok utandı. Aysel ağladığı için yüzünü yıkamak için banyoya geldiğini ancak konuşmaları duyduğunu söyledi.

Aysel, Figen ile kocası Ahmet arasında bir şeyler olduğunu Figen’lere yemeğe geldiklerinde eşinin Figen’in poposuna dokunmaya çalışırken görmüş, Figen de Ahmet’e sürekli işve yapmıştı. O geceden sonra Figen ile her konuşmalarında Figen eşinin cinsel hayatları ile ilgili olarak tek taraflı davrandığından yakınan söylemlerde bulunuyordu. Aysel ise kendi ilişkisinden hiç bahsetmiyor, aynı durumun kendi başında olduğunu hissettirmemeye çalışıyordu. Kadınların hisleri çok kuvvetlidir. Aysel’in de öyleydi. Ahmet’in sadece Figen’le değil değişik kadınlarla kendisini aldattığını hissedebiliyordu. Ama evinin yakınlarında gidebileceği başka bir arkadaşı yoktu. Sırf bu nedenle Figen’le arkadaşlığına devam ediyor, tüm hislerine rağmen Figen’le görüşmeye devam ediyordu.

Aradan çok zaman geçmeden Ahmet gelmişti. Figen’den müsaade isteyerek mutfaktan çıkmasını sağlamış, konuşmak istediğini, evlerine gitmeleri gerektiğini Aysel’e sert sözlerle ifade ediyordu. Aysel konuşmuyor, gözlerini Ahmet’ten kaçırıyordu. Ahmet, Aysel’in sağ kolunu tutarak hadi eve gidiyoruz. Beni bazı şeylere mecbur etme! Yürü hadi, ne yapacaksak kendi evimizde karar verelim diyerek Aysel’in kolunu biraz daha sıktı ve birlikte evlerine gittiler.

Ahmet, arabayı park ederken Aysel hızlıca eve girdi ve direkt olarak yatak odasına çıktı. Ahmet koşarak peşinden geldi ve Aysel’i dövmeye başladı. Bana bunu nasıl yaparsın? Senin hiç gururun yok mu? Kocaman çocuğun var, onu da mı hiç düşünmedin? Diye soruların arasında Aysel’in kaba yerlerine vurmaya devam ediyor, Aysel ise hiç sesini çıkarmadan sadece ağlıyordu. Ahmet yorulmuş vaziyette nefes nefese yatağın köşesine oturdu, dönüp Aysel’e bir daha baktı. Biraz nefeslendikten sonra Aysel’in üstüne atlayarak Aysel’in üzerindeki tüm kıyafetleri parçalamaya başladı. İç çamaşırlarını da yırttıktan sonra Aysel’i öpmeye, bir taraftan da benim kadar iyi öpüyor mu demeye başladı. Aysel, Ahmet’in başını itmeye çalışıyor, dudaklarındaki Ahmet’i üstünden uzaklaştırmaya çabalıyordu. Ahmet, Aysel’in kollarından tutarak yatağa yapıştırdı. Aysel’in önce boynunu öptü, sonra kendi bacaklarıyla Aysel’in bacaklarını araladı ve Aysel’in üstüne abandı. İşini bitirdikten sonra yataktan kalktı ve banyoya girdi. Aysel tüm bu olanlar sırasında sadece Orkun’u ve oğlu Furkan’ı düşünüyordu. Ahmet’in cebinden cep telefonunu alarak Orkun’un telefon numarasını kendi cep telefonuna yazdı ve hızlıca giyinerek evden çıktı.

Orkun’u arayıp kendisiyle buluşmak istediğini söyleyip Orkun’un ev adresini aldıktan sonra köşeden taksiye bindi ve adresi söyledi. Taksi hareket ettikten sonra eşinin ihaneti ve kendisinin eşine ihanet etme isteğini sorguladı beyninde. Orkun bu ihanet zincirinde harcanır mıydı diye sordu kendine. Orkun’un hiçbir günahı yoktu. Orkun’u baştan çıkarmak için tüm o şeyleri kendisi planlamıştı. Şimdi ise Orkun’dan başka sığınacak bir yeri yoktu. Orkun’un evinin önüne geldiklerinde taksici dönerek abla burası dedi. Aysel taksiciye ücretini uzattı ve Orkun’un ismi yazan zile bastı. Orkun, 5 katlı apartmanın 4. Katında oturuyordu. Orkun dairesinin kapısını açmış, gelecek güzel kadını bekliyordu. Asansörün kapısı açıldığında Aysel’in elini tutarak hızlıca dairesinin içine girdiler. Daire kapısını kapatıp hemen arkasında Orkun, Aysel’i duvara dayadı ve şehvetle öpüşmeye başladılar. Aysel bir an duraksadı ve içinden her şeyi söylemek geçti. Kendini tuttu ve Orkun’u daha istekli bir biçimde öptü. Yatak odasına geçtiklerinde iki aşık çoktan birbirlerinin olmuşlardı.

Admin Yakup Öztürk

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir