kısa günaydın mesajları


Kısa Günaydın Mesajları. Yeni bir güne yine aşkla sevgiyle başlayanlar, ilk aklınıza gelen sevdiğiniz oluyorsa ve ona kısacık da olsa birkaç güzel söz söylemek istiyorsanız en güzel kısa günaydın mesajları Ask-Sevgi.nette.

Kısa Günaydın Mesajları

Günaydın meleğim. Sabahlarımı aydınlatan güneşim günaydın. Günaydın sevgilim, günaydın sevdiceğim.

Her yeni doğan gün getirsin seni bana. Güneşim benim günaydınlar sana.

Yine sensiz bir sabah yalnız başıma uyansam da, senin günün benden iyi başlar umarım. Günaydın biricik aşkıma.

Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, Günaydın; dost bağımın gonca gülü, Günaydın; Süreyya yıldızım, Günaydın: ay yüzlüm, Günaydın; canımın cananı, Günaydın.

Günaydın, günaydın pozitif düşün bugün önce gülümse sonra gül kahkaha at ve hatta. Katıla katıla gül korkma siyah renk gidecek önce günün pozitifleşecek gökkuşağı gibi aynen renk renk. Gülmek bulaşıcıdır, haydi bulaştır hayata.

Önce kendime sonra evime sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda bana değen ne varsa yüreğimle beynim arası çizgi derinliğince günaydın.

Günaydın sabahımı aydınlatan güneşim.

Yere düşen yağmur damlaları kalbine inecek güneşi engellemesin güneş bulutların arasından hep sana doğru baksın güneş güzellikler getirsin günaydın.

Günaydın, iyi sabahlar, o kadar güzel uyuyorsun ki, sanki bulutlar üzerinde, uyan sevgilim sabah oldu. Kalk da kocana kahvaltı hazırla. Elinden yemek çok güzel, kahvaltımı rengarenk yapıyorsun, yemesen de yanımda otur, bırak çayımı ben koyarım, sen birtanem karşımda otur.

Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan, gece mi yıldız yıldız bezeyen, karanlığımı dolunay gibi aydınlatan. Günaydın.

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım, seher vakti yapılan ve kabul olunan duam. Günaydın.

Günaydın yatağımda, rüyalarım işimde, hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran, ılık ılık damarlarımda akan can suyum günaydın.

Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözümün bebeği, her şeyim. Günaydın.

Benzer Yazılar:

....
3 Ekim 2009 Saat : 8:51
Akrostiş Şiirler

kısa günaydın mesajları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed

Sponsor

Kadınları Etkile

Mucize Yaratan Kürler

ciltbakimi

Hayatınızın Aşkını Buldunuz Mu?

Kategorilerim

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE